8 SPOSOBÓW NA DOBRY KLIMAT W ŁÓŻKU

8 SPOSOBÓW NA DOBRY KLIMAT W ŁÓŻKU

Zastanawiasz się jak możecie zadbać o intymną atmosferę? Poniżej znajdziesz 8 sprawdzonych sposobów na stworzenie odpowiedniego klimatu. Dzięki nim sprawisz, że seks zawsze będzie czymś wyjątkowym.
 
  1. Światło. Aby było bardziej romantycznie, świeczki sprawdzą się najlepiej – niby banał, ale jak często to robicie? Już jedna lub dwie świeczki dadzą bardzo ładne światło. Jeśli nie chcesz świeczek, w zupełności wystarczy zapalona lampka nocna, najlepiej taka dająca żółte światło.
  2. Zapach. Na początku warto dobrze wywietrzyć pomieszczenie. Jeśli decydujecie się na świeczki, warto wybrać zapachowe, lub zwykłe podgrzewacze i umieścić je w mini kominkach z olejkiem eterycznym. Ostrożnie, żeby nie przesadzić z intensywnością! 
  3. Zadbaj o atrakcyjność pomieszczenia. Jeśli jest to sypialnia, pościelcie ładnie łóżko, jeśli salon, ułóżcie poduszki na kanapie itp. Ten mały zabieg pozwoli Wam poczuć się bardziej komfortowo.
  4. Nastrojowa muzyka. Możecie wspólnie stworzyć playlistę, do której lubicie się kochać. Poniżej znajdziecie kilka gotowych propozycji:

The Sex Playlist 2020 

 

https://open.spotify.com/playlist/7nSyBXE56uGxDZTnPFUrLj?si=oDXB251ARne-QlkKkjTB-Q

 

Lazy Chill Afternoon 

 

https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DXdL58DnQ4ZqM?si=u-5dbdqaQw2BD7hahWNiDw

 

Tender

 

 

https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DXarebqD2nAVg?si=ghmsqjoATpyRTovVGFaGtQ

  1. Bielizna erotyczna. Załóż coś, co rozpala zmysły, w czym czujesz się najbardziej seksownie i pewnie siebie. Wypróbuj nasz body harness, nawet jako uzupełnienie Twojej ulubionej bielizny.

choker darlala harness

  1. Lustro. Możecie przynieść jedno z przedpokoju, lub zamontować na stałe w sypialni. Dzięki temu będziecie mogli się oglądać podczas namiętnych chwil.
  2. Pościel satynowa. Lekko błyszcząca, przyjemna w dotyku. Sprawia, że w łóżku poczujecie się bardziej komfortowo.
  3. Przygotuj się: odśwież się, wydepiluj, umaluj. Zrób cokolwiek, co sprawi, że będziesz się czuła bardziej atrakcyjnie i pewniej siebie. Jeśli chcesz go zaskoczyć, użyj balsamu o zapachu czekolady!
 
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.