RECENZJA MASEK Z ALIEXPRESS / SHEIN / TEMU

RECENZJA MASEK Z ALIEXPRESS / SHEIN / TEMU

Witajcie, 

W ostatnim czasie przetestowałam tanie maski skórzane typu kobieta kot, które zamówiłam bezpośrednio z Chin. Cel eksperymentu był prosty: porównać te masowo produkowane, niedrogie maski z produktami mojej własnej produkcji, które są wykonane z naturalnej skóry i charakteryzują się wyższą jakością. W tym wpisie opowiem Wam o moich obserwacjach, wadach i zaletach każdego z typów masek, a także pokażę zdjęcia porównawcze: „co miało przyjść / zdjęcia ze sklepu” vs „co przyszło w rzeczywistości”.

Poniżej link do recenzji video: https://youtube.com/video/ZFUmZ7B1nPk

Plusy i Minusy Masek z Chin

Plusy:

 • Cena: Masek z Chin nie można nie docenić za ich niską cenę, co czyni je atrakcyjnym wyborem na jednorazowe okazje, takie jak sylwestrowe zabawy.
 • Ekologiczna skóra: Pomimo niższej ceny, maski wykonane są z ekologicznej skóry, co może być plus dla osób poszukujących bardziej zrównoważonych opcji.

Minusy:

 • Nieprzewidywalność: Nie zawsze wiadomo, co dokładnie przyjdzie w paczce – zarówno pod względem modelu, jak i materiału. Dodatkowo ten sam sprzedawca na tej samej akcji może Ci sprzedać 2 razy inny produkt - w zalezności od tego ktora fabryka mu dała ostatnio towar.
 • Ryzyko niespełnienia oczekiwań: Często produkty różnią się od tych przedstawionych na zdjęciach. Sprzedawcy (w szczególności na Aliexpress) nielegalnie używają zdjęć europejskich i amerykańskich sklepów, przedstawiając jako swoje.
 • Problem z trwałością: Niektóre maski mogą być źle złożone, co prowadzi do rozpadania się po pierwszym użyciu lub w trakcie przymierzenia. 
 • Reklamacje: Proces reklamacji może być długotrwały i skomplikowany, czasem trwa nawet do trzech miesięcy. Ale czasem tylko kilka dni - Loteria :)

Plusy i Minusy Masek z Mojej Produkcji

Plusy:

 • Jakość i trwałość: Moje maski wykonane są z naturalnej skóry, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość.
 • Precyzja wykonania: Każdy produkt jest starannie wykonany i estetycznie prezentuje się na twarzy.
 • Gwarancja: Oferuję dwuletnią gwarancję na każdą maskę, co stanowi świadectwo ich trwałości.
 • Szybka wysyłka: Wysyłka produktu odbywa się w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Minusy:

 • Wyższa cena: Wysoka jakość idzie w parze z wyższą ceną, co może być barierą dla niektórych klientów.

Zdjęcia Produktów

Co miało przyjść / Zdjęcia ze sklepu:

Maska nr 1

 

Maska nr 2

Maska nr 3

Co przyszło w rzeczywistości: (na filmiku pokazuje jak wyglądają na twarzy)

Podsumowanie

Choć tanie maski z Chin mogą wydawać się atrakcyjną opcją na szybkie i okazjonalne użycie, różnica w jakości jest znacząca w porównaniu z maskami produkowanymi przeze mnie. Wybór między nimi powinien być podyktowany nie tylko ceną, ale również oczekiwaniami co do trwałości i estetyki produktu. Moje maski, choć droższe, oferują jakość i trwałość, które przekładają się na zadowolenie i komfort użytkowania na dłuższą metę.

Nie przeczę jednak, że można trafić na tzw. perełkę :)

 

 

 

 

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.