TYMI 7 SPOSOBAMI ROZPALISZ SEKS! CZ.II

TYMI 7 SPOSOBAMI ROZPALISZ SEKS! CZ.II

Mamy dla Was kolejną porcję inspiracji dla odświeżenia Waszego życia seksualnego! Jeśli szukacie pomysłów na spędzenie tej chwili trochę inaczej niż zwykle, oto one:

 1. Spróbujcie nowych pozycji. Jeśli myślicie, że znacie już wszystkie, prawdopodobnie mylicie się (np. czy słyszeliście o pozycji 68?). Pamiętajcie, że dobrze dobrana pozycja pozwala osiągnąć więcej przyjemności. A więc eksperymentujcie!
  Jeśli brakuje Wam pomysłów, całe mnóstwo znajdziecie w internecie, np. https://sexpositions.online/. Od samego przeglądania, aż się robi gorąco :)
  Jeśli korzystacie z innych źródeł, koniecznie podlinkujcie w komentarzu!

 2. odgrywaniu ról (tzw. role-playing) na pewno słyszeliście, ale czy kiedyś próbowaliście? Jeśli nie macie w tym doświadczenia, najlepiej na start nie szaleć z wymyślnymi kostiumami. Takie odgrywanie ról może stać się dla Was niekomfortowe i zawstydzające i nigdy już do tego nie wrócicie. Dla ułatwienia, podajemy najbardziej popularne scenariusze: nauczyciel-studentka, szef-sekretarka, biznesman-pokojówka. Jeszcze pikantniej będzie jak się zamienicie rolami!

 3. Farbki do ciała. Wystarczy kupić zwykłe farby do malowania ciała i 2 pędzle. Malujcie swoje ciała nawzajem. To może być dla Was bardzo przyjemna zabawa.
  Na rynku są dostępne również farby jadalne, więc po rozprowadzeniu ich na skórze farbka może być skonsumowana. 

 4. Poczytajcie razem książkę erotyczną. Na głos! Najbardziej fascynujące i podniecające będą sceny erotyczne.
  Jeśli sama lubisz czytać erotyki lub jesteś w trakcie, to czytaj mu na głos same gorące sceny. Możecie w międzyczasie wejść w te role i robić to samo co bohaterowie w książce.
  Tutaj https://bit.ly/33VuKtX znajdziecie całą listę erotyków. 

 5. Pójdźcie razem do seks shopu. Pooglądajcie zabawki, przebrania, i inne akcesoria erotyczne. Zapytajcie obsługę o nowości, albo, żeby Wam po prostu doradziła co możecie kupić. Takie wyjście samo w sobie jest ekscytujące.

 6. Oliwka. Jeśli jeszcze jej nie używaliście, to koniecznie spróbujcie! Możecie jej używać do masażu erotycznego, wtedy wybierzcie olejki rozgrzewające, zapachowe, takie dedykowane masażom.
  Drugim zastosowaniem oliwki będzie użycie jej jako lubrykant. W tym celu najlepiej sprawdzi się olej kokosowy lub migdałowy, ponieważ nie podrażniają miejsc intymnych, za to świetnie nawilżają i potęgują doznania jakie daje dotyk partnera.


 7. A może by tak.. wynająć hotel na jedną noc (lub dwie)?
  Wybierzcie takie udogodnienia, które spełnią jedną z Waszych fantazji, np. bardzo duże łóżko, duża wanna z hydromasażem, prywatny basen/jacuzzi, na najwyższym piętrze z dużymi oknami, albo domek w samym środku lasu.

 

 

Jeśli jeszcze nie czytałaś pierwszej części, kliknij tutaj!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.