ZNASZ TE POMYSŁY NA GRĘ WSTĘPNĄ? CZ.I

ZNASZ TE POMYSŁY NA GRĘ WSTĘPNĄ? CZ.I

Czeka Was wyjątkowy wieczór? Rocznica, walentynki, a może po prostu chcecie dziś zrobić coś wyjątkowego? Szukacie inspiracji na odświeżenie życia erotycznego, a może chcesz go po prostu zaskoczyć? Świetnie trafiłaś! Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych pomysłów na spędzenie tej nocy w sposób wyjątkowy.
 
Wspólne oglądanie filmu erotycznego lub romansu o charakterze erotycznym może Was wprowadzić w intymny nastrój a nawet zastąpić grę wstępną. Podniecające może się okazać wspólne oglądanie intymnych scen, ale także samo napięcie pomiędzy bohaterami. Filmy godne polecenia, to np. Uzależniona (2014), 365 Dni (2020), Niewierna (2002). 
 
Uzależniona (2014)
365 Dni (2020)
Niewierna (2002)
Pójściem o krok (albo 2) dalej, będzie wspólne oglądanie filmu pornograficznego. Wybierzcie razem taki, który Wam obojgu odpowiada. To może być dobra zabawa i okazja do rozmowy o tym czego chcielibyście razem spróbować.
 Gadżety seksualne. Macie całą gamę do wyboru. Zacznijcie od czegoś prostego jak wibrator. Być może z czasem zyskacie odwagę i chęci na nowe akcesoria. Ciekawym pomysłem na gadżet seksualny dla niego może okazać się naszyjnik z korali – być może masz w domu. Korale zapewniają efekt zróżnicowanego poziomu nacisku, powodując, że ręczne pieszczoty są lepiej odczuwane. Domowym gadżetem dla niej mogą być kostki lodu. Seksualne zabawy z wykorzystaniem skrajnych temperatur potrafią wyjątkowo dobrze stymulować nasze neuroreceptory.

Bielizna erotyczna 
potrafi doskonale zastąpić grę wstepną lub nadać jej pikanterii. W dobrze dobranej bieliźnie czy akcesoriach erotycznych, kobieta jest pewniejsza siebie, bo po prostu wie, że wygląda HOT. Koniecznie wypróbujcie body harnessy z naszego sklepu. 
 body harness darklala
Bita śmietana i szampan to zdecydowanie propozycja dla tych co nie boją się pobrudzić. Możecie eksperymentować ze smakami, dodać np. truskawki lub gorzką czekoladę i karmić się nawzajem. Mniam!
 
Kochacie się głównie w sypialni? Zmieńcie pokój! W końcu macie całe mieszkanie do dyspozycji. Ogranicza Was jedynie liczba pomieszczeń :) Dziś seks w łazience, jutro w kuchni. Dodatkowe punkty za seks poza domem.
 
Szukasz więcej inspiracji? Obserwuj nas na oraz brand, instagram Icon!
Koniecznie przeczytaj kolejne inspiracje --> TUTAJ
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.